Nowy Pilot Zdalnego 2 Przycisk Klucz Shell Fob + Blank Key Zamiennik Dla Peugeot Citroen

s116

Nowy produkt

zł4.78

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.024kg (0.05lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 7cm x 7cm x 7cm (2.76in x 2.76in x 2.76in)

2 PRZYCISK REMOTE KEY FOB CASE Z PUSTYM BLADE ZUPEŁNIE NOWY RYNEK PO REMONTU KLUCZ PRZENIEŚĆ SWOJE PCB, BATERII i TRANSPONDER UKŁAD Z ISTNIEJĄCEGO PRZYPADKU DO TEGO. USUNĄĆ ISTNIEJĄCEGO KLUCZ OSTRZE i TRANSFER DO TEGO. ALTERNATYWNIE WZIĄĆ KLUCZ DO LOKALNEGO ŚLUSARZ i MAJĄ KLUCZ CUT DO ISTNIEJĄCEGO JEDEN. NIE PROGRAMOWANIA WYMAGANE. Montaż dla tego samochodu; DZIAŁA NA: I innych modeli... NIE PCB BATERII LUB TRANSPONDER CHIP DOSTARCZANE Z TEGO ZAKUPU ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 1 sztuk 2 Przycisk Klucz Shell Fob 1 sztuk BLANK BLADE O Płatności 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. I wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności. 2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia. 3) jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie Płatności muszą być zakończona w ciągu 3 dni.
O Czas Wysyłki 1. będziemy wysyłać swoje zamówienia jak najszybciej po otrzymaniu potwierdzenie płatności z Startpen.com. Podczas Chiński święta, możemy przedłużyć czas wysyłki specjalnie 2. dla dużej ilości zamówienia, prosimy o kontakt z nami, aby sprawdzić zapasy przed dokonaniem płatności. Mamy może potrwać dłuższy czas za przygotowanie Duża ilość zamówienia I będziemy poinformować specifictime wymagane.

  • Nazwa marki: jeerbly
  • Część producent numer: as shown
  • Model: VE333

Tagi: Tanie: Nowy Pilot Zdalnego 2 Przycisk Klucz Shell Fob + Blank Key Zamiennik Dla Peugeot Citroen, wysokiej jakości Nowy Pilot Zdalnego 2 Przycisk Klucz Shell Fob + Blank Key Zamiennik Dla Peugeot Citroen, dostawcy Klucz Shell z Chin.

Produkty powiązane