Wireless Security Dzwonka Własnym zasilaniem Kryty Odbiornik (UE Wtyczki) Na Zewnątrz Nadajnik Z Instrukcji Obsługi

s13221

Nowy produkt

zł36.96

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.191kg (0.42lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 12cm x 10cm x 8cm (4.72in x 3.94in x 3.15in)


Opis:
A bezprzewodowy dzwonek nie uzyskać żadnych łatwiejsze niż ten. Żadne narzędzia, nie ma baterii, bez kabli, nie zamieszanie-jest gotowy do użycia w ciągu kilku minut. Oferując państwu, aby przejść w dowolnym miejscu w domu, nie tracąc ani dostawy lub odwiedzenia ponownie. Może on być stosowany w konwencjonalne poczucie (jako dzwonek dla domu/biura/futrzany przyjaciel) lub jako wspierana dzienny pager dla osób starszych i niepełnosprawnych. 58 różne wysokiej jakości dźwięku kuranty. 4 poziomów regulacja głośności (mute/niska/średni/głośno), tryb uśpienia i wyciszenie tryb aby dostosować się używać do porze dnia (objętości od 0db-105db). Po prostu palca w górę lub w dół, a dostaniesz to, co chcesz.
Funkcja:
Przyjęcie własnym zasilaniem technologii, nie trzeba baterii, naciskając nadajnik do produkcji energii, oszczędność energii. 180 metrów darmowa-bariery zasięg transmisji oferuje ci, aby przejść w dowolnym miejscu w domu, nie tracąc ani dostawy lub odwiedzenia ponownie. Wybór 58 kuranty, głośno i czysty dźwięk, po prostu palca w górę lub w dół, a dostaniesz to, co chcesz. 4 poziomach głośności. Będziesz szczęśliwy, aby wiedzieć, że masz możliwość obracanie gongu dół lub up- wielką opcja dla różnych środowiska. Oryginalny zaawansowane IC z gotowości technologii, bardzo niskie zużycie energii. Stabilny pracy, silna penetracja, wykonane przez wysokiej zaawansowane maszyny SMT. Zaawansowane inteligentne power management IC obwodu, więcej bezpieczeństwa. Unikalny przesuwne przycisk, pełne technologicznego sens. Prosta konstrukcja, elegancki wygląd i wysokiej jakości.

  • Numer modelu: indoor Receiver
  • Materiał: Metal

Tagi: Tanie: Wireless Security Dzwonka Własnym zasilaniem Kryty Odbiornik (UE Wtyczki) Na Zewnątrz Nadajnik Z Instrukcji Obsługi, wysokiej jakości Wireless Security Dzwonka Własnym zasilaniem Kryty Odbiornik (UE Wtyczki) Na Zewnątrz Nadajnik Z Instrukcji Obsługi, dostawcy Części i Akcesoria z Chin.

Produkty powiązane