Zoologicznym Szorstki-pojawiły Skoki Stoi Kij Szlifowania Kamienia Papuga Klatka Okonie Kształty Funny

s13578

Nowy produkt

zł10.98 zł9.34

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.17kg (0.37lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 17cm x 10cm x 6cm (6.69in x 3.94in x 2.36in)


Jeśli Lubisz Ten Artykuł, Proszę Dodać Go Do "Listy Życzeń", jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, Proszę Dodać Go Do "Listy Magazynu". oferujemy Dużego Rozkazu Duży Rabat, Jeśli Masz Jakieś Pytanie, prosimy o Kontakt Z Nami dziękuję bardzo!!!
Produkty Wprowadzenie
Typ artykułu: Zabawki dla zwierząt
Zabawki Typu: Okonie
Materiał: Drewna
Kolor: Wielu kolor
Funkcja: Trwałe
Grupy Docelowej: Ptaki
Rozmiar (A): 6.50 "/16.5 cm, 1.57"/4 cm
Rozmiar (B): 5.98 "/15.2 cm, 0.63"/1.6 cm
Rozmiar (C): 4.72 "/12 cm, 0.98"/2.5 cm
Wysyłka:
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.

  • Typ: Ptaki
  • Materiał: Drewna

Tagi: Tanie: Zoologicznym Szorstki pojawiły Skoki Stoi Kij Szlifowania Kamienia Papuga Klatka Okonie Kształty Funny, wysokiej jakości Zoologicznym Szorstki-pojawiły Skoki Stoi Kij Szlifowania Kamienia Papuga Klatka Okonie Kształty Funny, dostawcy Zabawki dla ptaków z Chin.

Produkty powiązane