Micro krajobraz Mini żywica MushroomHouse ogród dekoracji MiniatureTerrarium Dollhouse figurki DIY ozdoby 4.7*2.7 cm

s13944

Nowy produkt

zł4.09 zł3.44

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.018kg (0.04lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)


Opis:
100% nowy i wysokiej jakości
Materiał: żywica
Kategoria: kreskówki
Rozmiar: 4.7*2.7 cm
Pakiet obejmuje: 1 pc * grzyb dom
Kolor: losowy styl
shippment
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po zakończeniu płatności.
należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne .
zwroty
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancyjna i sprzątaczki
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.

  • Kolor: Random style
  • Materiał: Żywica
  • Styl: Duszpasterska
  • Motyw: Krajobraz
  • Nazwa marki: GCDHome

Tagi: Tanie: Micro krajobraz Mini żywica MushroomHouse ogród dekoracji MiniatureTerrarium Dollhouse figurki DIY ozdoby 4.7*2.7 cm, wysokiej jakości Micro krajobraz Mini żywica MushroomHouse ogród dekoracji MiniatureTerrarium Dollhouse figurki DIY ozdoby 4.7*2.7 cm, dostawcy Figurki i Miniatury z Chin.

Produkty powiązane