Jednorazowe żołądka pakiet rury

s14233

Nowy produkt

zł9.14

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.12kg (0.26lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 26cm x 15cm x 3cm (10.24in x 5.91in x 1.18in)


Jednorazowe żołądka pakiet rury
Dane techniczne: Nazwa produktu Dane techniczne Ilość Sonda dożołądkowa 18 # lub dostosowane 1 pc Wtrysku strzykawki 20 ml lub dostosowane 1 pc Kleszcze Ostry 1 pc Gaza gąbkowa 7*8*8 lub dostosowane 2 pcs Szpatułka do uciskania języka 1 pc Wacik 10 cm 2 pcs Parafina Cotton Ball Średniej wielkości 2 sztuk/worek 1 torba Medyczne szalik 40*60 1 pc PE Glove 1 pair Wrapper 60*60 1 pc Taca 1 pc
Przesyłka Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po zakończeniu płatności. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Zwrotów Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy dla każdego powód. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. Gwarancyjna i sprzątaczki Oferujemy 1-miesiąc bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. Oferujemy również 12-miesiąc wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. Jeśli jakakolwiek część jest wymagane, aby być zastąpione, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany. Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. Po dać rzeczy do firmy logistycznej, prześlij nam tropi liczbę. Jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej. O opinie Twoje zadowolenie i pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. My dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

  • Numer modelu: New
  • Packing: 1set/bag
  • Product Name: Gastric tube package
  • Gross Weight: 0.12kgs
  • Place of Origin: China
  • Certificate: CE

Tagi: Tanie: Jednorazowe żołądka pakiet rury, wysokiej jakości Jednorazowe żołądka pakiet rury, dostawcy Zestawy ratunkowe z Chin.

Opinie

Kristo Arikas
2019-03-01
5/5
Very good item!

Produkty powiązane