MRC Orhodontic zęby trener TMD Appliance jazdy dziennej TMJ SZYNA/konfigurowalny Ortodontyczne Brace TMD/Dental trener TMD appliance

s14272

Nowy produkt

zł306.10

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 10cm x 8cm (5.91in x 3.94in x 3.15in)


MRC Orhodontic zęby trener TMD Appliance jazdy dziennej TMJ SZYNA/konfigurowalny Ortodontyczne Brace TMD/Dental trener TMD appliance
KONFIGUROWALNY JAZDY DZIENNEJ TMJ SZYNA
, TMD Appliance jest trudne, pół-elastyczny, konfigurowalny, dzień w czasie szyna przy użyciu dual layer technologii. po ogrzewane w przegotowanej wody przez 2 minut, to jest dopasowana do pacjenta niższa łuku i zgryz może być dostosowane do wymagań pacjenta. to jest niski profil z mocno i wygodne dopasowanie, aby umożliwić używać podczas codziennych czynności, pozwalając jasny i łatwe mowy.
CHARAKTERYSTYKA TMD
1, Mouldable-na indywidualne zgryz korekty.
2, Nisko profilowe-dla komfortu pacjenta i łatwe mowy.
3, dekompresji Płatu kszta? t do wspólnego.
JAK DZIAŁA NA TMD APPLIANCE
TMD Appliance wykonuje tak samo jako TMJ, tylko to jest specjalnie zaprojektowany dla pacjentów, którzy wymagają dziennej szyna do łagodzenia objawów TMJ.
to traktuje objawów przez decompressing kształcie, TMD stawów przez jego płatu bazy. The konfigurowalny, niskoprofilowe konstrukcja pozwala na szczelne i wygodne dopasowanie dla pacjentów, którzy muszą utrzymać jasne mowy podczas w ciągu dnia.
urządzeń mają miąższości z tyłu, który łagodzi ciśnienie, delikatnie decompressing the inflamed stawów, gdy umieszczone w usta. oni również automatycznie skorygować wyrównania z dolnej szczęki i mięśnie rozciągnąć mocno i bolesne wokół szczęki, obszar głowy i szyi, w wyniku natychmiastowe zmniejszenie bólu. na dłuższy czas, to pomaga zmniejszyć długoterminowe ból. Bruxing (szlifowania zębów) jest również zapobiega przez opatentowany płatu bazy i podwójnym formowane w kształcie projekt.

  • Typ artykułu: Ortodontyczne szelki
  • Grupa wiekowa: Dorosłych
  • Numer modelu: TMD
  • Materiał: Silikon
  • Nazwa marki: NUODI

Tagi: Tanie: MRC Orhodontic zęby trener TMD Appliance jazdy dziennej TMJ SZYNA/konfigurowalny Ortodontyczne Brace TMD/Dental trener TMD appliance, wysokiej jakości MRC Orhodontic zęby trener TMD Appliance jazdy dziennej TMJ SZYNA/konfigurowalny Ortodontyczne Brace TMD/Dental trener TMD appliance, dostawcy z Chin.

Produkty powiązane