Korpus ze stali nierdzewnej drzwi bocznych listew 2008-2010 wykończenia dla toyota highlander

s6670

Nowy produkt

zł241.05

  • Typ jednostki: Zestaw
  • Waga przesyłki: 0.6kg (1.32lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 50cm x 10cm x 5cm (19.69in x 3.94in x 1.97in)


Opis Tylko dla generacji toyota highlander 2008-2010 dziewiątego Stan: 100% brand new in box Materiał: wykonane z wysokiej jakości materiału, Kolor: to samo jak nasz pic Obejmują: zestaw 4 szt, Informacje zwrotne
Osiągnięcie satysfakcji klientów jest nie tylko misja ale pasją do nas!!
Jesteśmy dumni z naszych produktów, a my z niczym więcej niż, aby mieć pozytywne doświadczenia, gdy zakupy u nas.
Nieporozumienia wiele występuje, Więc w mało prawdopodobnym przypadku, wystąpić żadnych problemów, Przed opuszczać neutralną informacje zwrotne, Prosimy o kontakt z nami.
Jesteśmy zawsze otwarte, aby usłyszeć naszych klientów. we będzie starał się jak najlepiej, aby rozwiązać wszelkie problemy.
Ważnych notatek
* Cła przywozowe, Podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. koszty te stanowią kupujących. * Przed podpisać na działce, Proszę sprawdzić i upewnić się, że towar jest w nim. Jeśli nie należy odmówić podpisania dla niego. To kiedykolwiek się, że ktoś ukradł towar z paczki. you są traktowane jako otrzymał prawo produkować tak długo, jak podpisałeś na działce.
Płatności
Akceptujemy płatności escrow, Lepiej dla ciebie i mnie, To jest proste i swobodnie korzystać.
Wysyłka
Tylko wysyłamy na adres podany. Upewnij się, że nazwa i adres jest poprawny przed porządku.
Tropić liczbę będzie przewidziane po raz pierwszy. Jeśli jesteś w dire potrzebujesz elementu, Pls prosimy o kontakt z nami na szybsze układ. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 48 godzin po otrzymaniu płatności. Zwroty

  • Typ artykułu: Chrom stylizacja
  • Rok modelowy: 2008-2010
  • Nazwa marki: WAYPOINT
  • Zewnętrzna badania certyfikacji: Iso9000
  • Model samochodu: For Toyota Highlander 2008-2010

Tagi: Tanie: Korpus ze stali nierdzewnej drzwi bocznych listew 2008 2010 wykończenia dla toyota highlander, wysokiej jakości Korpus ze stali nierdzewnej drzwi bocznych listew 2008-2010 wykończenia dla toyota highlander, dostawcy Chromowane wykończenia z Chin.

Produkty powiązane