NOWY 50mm-52mm CZARNY Aluminium metal sprzedaży 50-52mm 50 do 52 50mm do 52mm Step Up Pierścień Adaptera Filtra HOT Hurtownie!

s6717

Nowy produkt

zł15.27

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.03kg (0.07lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 21cm x 16cm x 3cm (8.27in x 6.30in x 1.18in)


NOWY 50mm-52mm CZARNY Aluminium metal sprzedaży 50-52mm 50 do 52 50mm do 52mm Step Up Pierścień Adaptera Filtra HOT Hurtownie!
opis:
wysoka Jakość!
Brand new!! nigdy nie używany!!!
co to jest step up pierścień
Step up pierścionki, znany również jako adapter pierścienie, pozwalają korzystać filtry i akcesoriów, które nie są tej samej wielkości, jak twój obiektyw kamery. soczewki i filtry są w szeroką gamę typów i rozmiarów i niestety nie zawsze pasuje razem prawidłowo. na szczęście jest step up lub step down filtr do prawie każdego trzeba.
jak step up pierścionki pracy
Step up pierścionki zapewniają sposób, aby dopasować filtr o większej średnicy lub akcesoriów na mniejsze obiektyw. The step up pierścionki śruby gwintowania na swoim soczewki i pod warunkiem, większe gwint z z możesz dołączyć inne elementy zawarte więcej step up pierścienie.
jak ustąpić pierścionki pracy
ustąpić pierścionki pracy w dokładnie ten sam sposób, ale zamiast zapewniają sposób, aby dołączyć mniejsze akcesoria i filtry do większych soczewki.
ważne jest, aby pamiętać, że zazwyczaj, się dalej od obiektywu można umieścić filtrować gorzej optyki będzie. to jest zawsze najlepiej szukać w najcieńszym adapter pierścień, który można znaleźć w nich zachowa filtr w pobliżu obiektyw.
funkcja:
przekształcić kalibru pierścień pośredni, może być zamontowany na przedniej części obiektywu w celu osiągnięcia różnych średnic te same średnicy obiektywu filtr, osłona obiektywu, dodatkowe soczewki i inne akcesoria. celem jest, aby zwiększyć średnica obiektywu.

  • Kompatybilny marka: Canon,Nikon,Pentax,Sony, Minolta,Sigma,SAMSUNG,Fuji,Leica,Olympus,Panasonic
  • Numer modelu: Step Up Ring
  • Nazwa marki: RONGGEN RG
  • Material: anodized Aluminium
  • Male screw thread: 50mm
  • Female screw thread: 52mm

Tagi: Tanie: NOWY 50mm 52mm CZARNY Aluminium metal sprzedaży 50 52mm 50 do 52 50mm do 52mm Step Up Pierścień Adaptera Filtra HOT Hurtownie!, wysokiej jakości NOWY 50mm-52mm CZARNY Aluminium metal sprzedaży 50-52mm 50 do 52 50mm do 52mm Step Up Pierścień Adaptera Filtra HOT Hurtownie!, dostawcy Adapter obiektywu z Chin.

Produkty powiązane