500ul fazy Gazowej (ostre góry) Chromatograficzny Test wtryskiwaczy wtrysku igła Microscale próbki darmowa wysyłka

s7213

Nowy produkt

zł82.26 zł73.23

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 20cm x 10cm (3.94in x 7.87in x 3.94in)


500ul fazy Gazowej (ostre góry) Microscale próbki Chromatograficzny Test wtryskiwaczy wtrysku igła darmowa wysyłka
Warunki dostawy:
Będziemy Wysyłać Swoje Zamówienie W Ciągu 2 Dni Po Otrzymaniu Płatności. proszę Wybrać Wysyłka Jesteś Chcą. Dla Żeglugi, Chcielibyśmy Przedstawić Szczegółowe Informacje Dla Ciebie w Tutaj:
(1). darmowa Wysyłka Chiny Poczta Lotniczej Poczta. Jeśli Są Chętni Do Użytku Ekspresową Wysyłkę, Trzeba Zapłacić Dodatkowe Koszty Na Zamówienie.
(2). E-pakiet jest Tylko Dla NAS Klienta, To Trwa około 12 Dni, Aby Dotrzeć.
(3). Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta jest Wysłać Do większości Krajów, To Trwa około 30 Dni Przyjeżdżać.
(4). Jeśli Wybierzesz EMS/DHL/UPS Wysyłki, To Trwa 5-8Days Przyjeżdżać. dla Produktu, Które Obejmują Baterii, Proponujemy Jesteś Wyboru EMS Wysyłka. DHL i UPS Ma Ścisłej Polityki Dla Baterii Zamówienia.
(5) Jak Do Kupującego Z Brazylii, Jeśli Wybierzesz EMS/DHL/UPS Wysyłki, prosimy o Kontakt Z NAMI Przed Wysyłką I Oferują Nam Swój Numer Podatkowy, w przeciwnym razie, Nie Możemy Wysłać Ten Z Szybką Wysyłkę. Dziękuję
Rozliczania klientów:
Będziemy Pisać Niższą Wartość Na Opakowaniu, aby Uniknąć Produkują Taryf. każdy Kraj Ma Różne Polityki Taryf, przepraszam, Że Nie Jesteśmy Odpowiedzialni Za Rozliczania Klientów. uprzejmie Zauważyć To!
Jeśli Chcesz nas Napisać Szczegóły Produktu na Opakowaniu, jak Chcesz, proszę Wysłać do nas Wiadomość W po Raz pierwszy Po Dokonaniu Zamówienia.

  • Klasyfikacja: Pipety
  • size: 500ul
  • phase : gas
  • needle: sharp top

Tagi: Tanie: 500ul fazy Gazowej (ostre góry) Chromatograficzny Test wtryskiwaczy wtrysku igła Microscale próbki darmowa wysyłka, wysokiej jakości 500ul fazy Gazowej (ostre góry) Chromatograficzny Test wtryskiwaczy wtrysku igła Microscale próbki darmowa wysyłka, dostawcy Pipety z Chin.

Produkty powiązane