Anti Barking LED bezpieczne ultradźwiękowy zatrzymaj kora szkolenia psów Anti kora szczekanie szczeniak szkolenia odstraszacz kontrola urządzenie odstraszacz

s7613

Nowy produkt

zł77.18 zł56.32

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.11kg (0.24lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)


Funkcja:
100% nowy i wysokiej jakości
Wodoodporna konstrukcja, idealne do użytku na zewnątrz, można powiesić go na drzewie, w dowolnym miejscu w domu lub w swoim podwórku, na stole lub gdziekolwiek indziej.
Bezpieczne, skuteczne barking sterowania urządzenia, to nie wymaga żadnych odbiornik kołnierz, nie ma obaw o kołnierz rozmiar i podrażnienia milusińskich skóry wokół szyi.
Używa ultradźwięków do powstrzymywania niechcianych szczekanie
Wykrywa szczeka do 50 stóp z wykorzystaniem wewnętrzny mikrofon
4 poziomy działania w tym trybie testowym
Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne do użytku na zewnątrz
Dwa kolor LED: pokazuje dobry lub niskie baterii
Przełącznik z 4 poziomy pracy:
Test-używane w celu sprawdzenia mikrofon i głośnik są funkcjonalne
1 = niski zakres-do 15 metrów
2 = średniego zasięgu-do 30 metrów
3 = wysoki zakres-do 50 stóp
Jak na zewnątrz kora sterowania działa:
Gdy na zewnątrz kora sterowania jest w zasięgu z barking dog, wewnętrzny mikrofon odebrać dźwięk, a urządzenie jest automatycznie aktywowane. na zewnątrz kora sterowania emituje an ultradźwięków. ultradźwiękowy dźwięk słychać przez psy ale jest cichy dla ludzi. startled przez Wysokim dwuspadowym dźwięku, który jest bezpieczny i skuteczny, pies powinien zatrzymaj barking, będzie to kojarzy jej kora z tym nieprzyjemne hałasu. gdy pies zatrzymuje barking ultradźwiękowy dźwięk również zatrzymuje. na zewnątrz kora sterowania ma 3 zakres poziomów i trybie testowym. jest to skuteczne do 50 metrów.

  • Typ artykułu: Kora Deterrents
  • Materiał: Plastikowe
  • Numer modelu: 201819354
  • Typ: Psy

Tagi: Tanie: Anti Barking LED bezpieczne ultradźwiękowy zatrzymaj kora szkolenia psów Anti kora szczekanie szczeniak szkolenia odstraszacz kontrola urządzenie odstraszacz, wysokiej jakości Anti Barking LED bezpieczne ultradźwiękowy zatrzymaj kora szkolenia psów Anti kora szczekanie szczeniak szkolenia odstraszacz kontrola urządzenie odstraszacz, dostawcy Kora Deterrents z Chin.

Opinie

Yuriylukasson
2019-03-12
5/5
почему то нет инструкции на русском языке, а так все хорошо

Produkty powiązane